LISTY ZAWODNICZEK 2022 / 2023

LISTY ZAWODNICZEK 2022/2023

najważniejsze informacje W PIGUŁCE

1. 

 

Treningi startują od 12 września

 

2. 

 

Co miesiąc obowiązuje stała składka członkowska generowana przez system Sport BM

dla grup trenujących 2 razy w tygodniu- 125 zł

dla grup trenujących 3 razy w tygodniu- 155 zł

 

3. 

 

Obowiązuje jedna opłata dodatkowa roczna 125 zł wygenerowana przez system SPORTBM ( w związku z wrześniowymi wydatkami można opłatę uiścić do końca listopada )

( opłata służy zakupowi stroi, pomponów które zmieniamy 2 razy w roku przez eksploatacje )

w związku z opłatą w roku 2022/2023 stroje na występy w pełni zapewnia klub.

Na treningach obowiązuje strój dowolny.

 

4. 

 

BUTY-

grupy trenujące 2 razy w tygodniu

Obowiązuje  posiadanie białych adidasów ( prosimy jednak, aby docelowo posiadać jedne buty na występy, takie które nie będą eksploatowane na co dzień, lub bardzo dobrze wyczyszczone na występy )

 

grupy trenujące 3 razy w tygodniu

https://akcesdance.pl/modele/jazz/  

model- skóra biały groszek  JAZZ/03

 

5.

 

Opłata zawodnicza jest płatna miesięcznie przez okres 11 miesięcy 

ROK SZKOLENIOWY dzielimy na dwa semestry

SEMESTR I- wrzesień- luty

SEMESTR II- marzec- lipiec

Obowiązują  przerwy: tygodniowa w okresie ferii  oraz ustawowe Święta w tych okresach nie obowiązuje niższa składka. Jednocześnie Klub nie podwyższa składki w przypadku dodatkowych eventów, turniejów, występów.

Rezygnacja z zajęć obowiązuje z miesięcznym wypowiedzeniem, co znaczy że składka przy rezygnacji jest płatna jedna do przodu. 

Nie ma możliwości rezygnacji z zajęć w okresie KWIECIEŃ-LIPIEC ze względu na okres intensywnych występów. 

 

pełny regulamin dostępny w zakładce DLA RODZICA

 

poniżej przedstawiony został planowany terminarz, jednak we wrześniu nie z niezależnych od nas przyczyn może ulec zmianie ( jednak planujemy, aby takie godziny i dni treningów pozostały )

krokowa- GRUPA rÓŻOWA
- TRENINGI -
PONIEDZIAŁEK-17.00
ŚRODA- 17.00

Alicja Belgardt
Kaja Zawisza
Milena Golla
Milena Zinkel
Zoja Okulska
Magdalena Baran
Klara Wittstok
Emilia Pipka
Zuzanna Czereda
Kalina Jurkiewicz
Magdalena Żaczek
Milena Zasada
Laura Zacharow
Helena Sikorska
Natalia Naczk
Agata Grubba 

Honorata Kur

krokowa- GRUPA NIEBIESKA
- TRENINGI -
PONIEDZIAŁEK-18.00
ŚRODA- 18.00

Dominika Trzcińska
Amelia Detlaf
Wiktoria Kuhr
Antonia Hewelt
Olivia Baran
Anna Zaczek
Antonina Kupska
Nikola Naczk
Agata Żaczek
Olga Kubacka
Maja Trzcińska
Amelia Lieske
Mirosława Chojnacka

WŁADYSŁAWOWO- GRUPA FIOLETOWA
- TRENINGI -
WTOREK-16.30
CZWARTEK- 16.30

Florentyna Nadolska
Alicja Gojke
Julia Szydłowska
Malwina Anusiak
Maja Makowska
Aniela Tempska
Jagoda Myślisz
Zofia Kunc
Iga Okoń
Maja Kucab
Vanessa Tusk
Hanna Jeka

Alina Naczk 

Styn Martyna 

Hanna Białk

Zuzanna Szomborg 

Antonina Elend 

Nell Wolszon

WŁADYSŁAWOWO- GRUPA różowa
- TRENINGI -
WTOREK-17.30
CZWARTEK- 17.30

Liliana Pilarska
Nina Komolubi
Małgorzata Lange
Paulina Redlin
Zofia Szweda
Wiktoria Cyra

Dorota Kupferszmidt

Gabriela Piotrowska
Wiktoria Bizewska
Barbara Dettlaff
Aleksandra Dettlaff
Karolina Lewandowska
Lena Wittbrodt
Agnieszka Okulska
Maja Pyś
Viktoria Szyczewska
Małgorzata Kielsz
Kinga Nuckowska
Laura Renusz
Zuzanna Voelkner
Aleksandra Szyczewska
Emilia Tarnowska
Kalina Grucza
Julia Tarnowska
Magdalena Witschenbach
Jagoda Witschenbach
Milena Eliasz

Iga Proch

Maria Perlińska

 

WŁADYSŁAWOWO- GRUPA CZERWONA
- TRENINGI -
poniedziałek-16.30
CZWARTEK- 16.30

Julia Jankowska
Faustyna Bisewska
Kinga Albertin
Anna Kartasinska
Kornelia Maziarz

Anastazja Frąckowiak
Julia Dybowska
Zuzanna Koss
Maria Trella
Krystyna Skoczke
Helena Pomirska
Julia Mientke
Hanna Kozłowska
Roksana Marcińska
Kateryna Shvets
Zuzanna Lipczak
Agata Ceynowa
Aleksandra Brodecka
Kalina Guzik
Dorota Kryszak

GRUPA ŻÓŁTA
- TRENINGI -
pon-do ustalenia
środa- 17.30-18.30
piątek-17.30-18.30

Maja Uzdrowska
Lena Uzdrowska
Lena Plaskiewicz
Antonina Stromska
Daniela Wujke
Inka Pląsek
Anastazja Kaczmarek
Wiktoria Okoń
Agata Potrykus
Zofia Zielińska
Lea Świątkiewicz
Amelia Szomborg
Alicja Golla

GRUPA granatowa
-treningi-
środa- 16.30-17.,30
piątek-16.30-17.30

Marta Sirak
Nina Wicher
Julia Albertin
Nadia Tumaniec
Agata Krukowska
Magdalena Ogrodowczyk
Maja Kobierzyńska
Maria Szmidt
Laura Melcer
Natalia Klebba
Kamila Nuckowska
Aleksandra Cieplińska
Karina Olszewska
Magdalena Ciskowska
Nadia Lipczak
Dorota Korthals
Julia Ostrowicka

GRUPA ZIELONA
-treningi-
poniedziałek-17.30-18.30
CZWARTEK-18.30-19.30

Nadia Selin
Łucja Bisewska
Lena Gąsiorowska
Liliana Patok
Milena Kraśnicka
Alicja Struck
Anastazja Peplinska
Oliwia Koss
Marlena Dybowska
Maria Kohnke
Amelia Radtke
Pola Proch
Urszula Wiecka
Anna Korthals
Pola Korthals
Klara Kamińska
Zofia Korzeniewska
Magdalena Redlin
Matylda Kolenda
Milena Sroczyńska
Iga Kohnke